Eugen Nevan - Ležící ženský akt

Kresba, 34x57 cm, signováno vpravo dole E. Nevan 44, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír místy zaprášen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1914-1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 242 000 Kč.

8843. Ležící ženský akt
Dražba ukončena:30.03.2017 18:23:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč