Eugen Nevan - Akt ženy

Akvarel, 42x34 cm. Signováno vpravo dole E. Nevan 44. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1914-1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 242 000 Kč.

82485. Akt ženy
Dražba ukončena:31.08.2022 22:35:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč