Eugen Nevan - Akt pod sluncem

Litografie, 16x11 cm. Signováno vpravo dole tužkou E. Nevan. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1914-1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 242 000 Kč.

52629. Akt pod sluncem
Dražba ukončena:12.11.2020 22:49:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč