Eugen Karpathy  - Svit na mořském pobřeží

Olej na kartonu, 26x33 cm. Signováno vpravo dole Eugen Karpathy. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1870 – 1950
Maďarský malíř

Eugen Karpathy
61093. Svit na mořském pobřeží
Dražba ukončena:01.07.2021 22:45:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč