Eugen Karpathy

61093. Svit na mořském pobřeží

popis: Olej na kartonu, 26x33 cm. Signováno vpravo dole Eugen Karpathy. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 01.07.2021 22:45:14

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 11 000 Kč