Eugen Nevan - Na poli

Tempera, 40x61 cm, signováno vpravo dole E. Nevan, rám, pasparta, zaskleno.

1914, Liptovský Sv. Mikuláš
Žák AVU (1936-1939; prof. W. Nowak). Obdivoval práce Henriho Matisse. Roku 1937 studijně zavítal do Paříže. Zabývá se především motivy ženského těla v pohybu. Vystavoval především na Slovensku.

Pozn.: Rám poškozen.

4039. Na poli
Dražba ukončena:30.03.2016 20:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč