Ettore Tito  - Romantická Granada

Tuš a akvarel, 19x21 cm. Signováno vpravo dole Tito. Pasparta.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Ettore Tito
35820. Romantická Granada
Dražba ukončena:16.10.2019 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 16.10.2019 19:36:14 1873
500 Kč 11.10.2019 19:39:04 2495