Ester Šimerová - Martinčeková  - Zátišie

Olej na sololitu, 40x47,5 cm. Monogramováno vlevo dole EŠM. Rámováno.

Pozn.: Přiložen znalecký posudek PhDr. Lubomíra Podušela, CSc.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1909 – 2005
Slovenská malířka, výtvarnice a scénografka

111530. Zátišie
Dražba ukončena:29.02.2024 20:49:13
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč