Olej na sololitu, 40x47,5 cm. Monogramováno vlevo dole EŠM. Rámováno.
Pozn.: Přiložen znalecký posudek PhDr. Lubomíra Podušela, CSc.
Nejdelší strana: 50 cm
o autorovi: 1909 – 2005
Slovenská malířka, výtvarnice a scénografka