Ester Šimerová - Martinčeková  - Zátišie

Olej na sololitu, 40x47,5 cm. Monogramováno vlevo dole EŠM. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Přiložen znalecký posudek PhDr. Lubomíra Podušela, CSc.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1909 – 2005
Slovenská malířka, výtvarnice a scénografka

111530. Zátišie
Zbývá:4 dnů, 6 hodin
Konec dražby:29.02.2024 20:39:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:7 500 Kč