Kombinovaná technika, 58x41 cm. Signováno vpravo dole Ester F. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Přiložen znalecký posudek PhDr. Jána Abelovského, CSc.
Nejdelší strana: 85 cm
o autorovi: 1909 – 2005
Slovenská malířka, výtvarnice a scénografka