Ernst Hellmuth - Kaiser Joseph II.

Kniha, 25x18 cm. 552 stran. bsahuje 80 ilustrací od Viktora Barvitia, F. Laubergera, Mairnera, K. Swobody. Vydáno I. L. Koberem r. 1862. Polokožená zlacená vazba.

Pozn.: Vazba mírně poškozena.

Ernst Hellmuth
24434. Kaiser Joseph II.
Dražba ukončena:15.11.2018 18:01:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 24.10.2018 12:24:24 2349