Ernst Hellmuth

24434. Kaiser Joseph II.

popis: Kniha, 25x18 cm. 552 stran. bsahuje 80 ilustrací od Viktora Barvitia, F. Laubergera, Mairnera, K. Swobody. Vydáno I. L. Koberem r. 1862. Polokožená zlacená vazba.

Pozn.: Vazba mírně poškozena.

dražba ukončena: 15.11.2018 18:01:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 24.10.2018 12:24:24 2349