Ernst Fuchs - Polibek krále

Litografie, 51x34 cm. Signováno tužkou vpravo dole Ernst Fuchs. Volný list.

o autorovi: 1930 – 2015
Rakouský malíř, sochař a designér, představitel Vídeňské školy fantastického realismu.

Ernst Fuchs
78100. Polibek krále
Dražba ukončena:22.05.2022 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč