Ernst Fuchs - Mars

Suchá jehla, 18x16 cm. Signováno vpravo dole Fuchs. Číslováno 754/3000. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 39 cm

o autorovi: 1930 – 2015
Rakouský malíř, sochař a designér, představitel Vídeňské školy fantastického realismu.

Ernst Fuchs
116167. Mars
Dražba ukončena:19.05.2024 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč