Nejdelší strana: 65 cm
Kombinovaná grafická technika, 48x60 cm. Signováno vpravo nahoře tužkou Zmeták. Pasparta.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1919 - 2004 Slovenský malíř, grafik a ilustrátor.