Erik Binder - V bazénu

Nejdelší strana: 100 cm

Kombinovaná technika-spray, 80x100 cm. Signováno vzadu Erik Binder. Nerámováno.

o autorovi: 1974-2023
Slovenský malíř. Studoval VŠU v Bratislavě a AVU v Praze. Žil v Bratislavě.

114344. V bazénu
Dražba ukončena:25.04.2024 22:03:28
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:29 000 Kč