Erik Binder - Uranová záře

Kombinovaná technika-spray, 90x70 cm. Signováno vzadu Erik Binder 2020. Nerámováno.

o autorovi: 1974-2023
Slovenský malíř. Studoval VŠU v Bratislavě a AVU v Praze. Žil v Bratislavě.

128883. Uranová záře
Zbývá:27 dnů, 16 hodin
Konec dražby:28.11.2024 22:59:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč