Erik Binder - Tonoucí

Nejdelší strana: 100 cm

Kombinovaná technika-spray, 70x100 cm. Signováno zezadu Erik Binder . Nerámováno.

o autorovi: 1974-2023
Slovenský malíř. Studoval VŠU v Bratislavě a AVU v Praze. Žil v Bratislavě.

125445. Tonoucí
Dražba ukončena:31.10.2024 21:04:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč