Erik Binder - Párty

Kombinovaná technika-spray, 100x100 cm. Signováno vzadu Erik Binder. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1974-2023
Slovenský malíř. Studoval VŠU v Bratislavě a AVU v Praze. Žil v Bratislavě.

100528. Párty
Dražba ukončena:31.08.2023 22:12:51
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč