Erik Binder - Noční město

Kombinovaná technika-spray, 74x100 cm. Signováno vzadu Eric Binder 2008. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1974-2023
Slovenský malíř. Studoval VŠU v Bratislavě a AVU v Praze. Žil v Bratislavě.

108423. Noční město
Dražba ukončena:01.02.2024 20:17:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč