Kombinovaná technika-spray, 70x70 cm. Signováno vzadu Erik Binder 2019. Nerámováno.
o autorovi: 1974-2023 Slovenský malíř. Studoval VŠU v Bratislavě a AVU v Praze. Žil v Bratislavě.