Erik Binder - Kopáč

Kombinovaná technika-spray, 70x70 cm. Signováno vzadu Erik Binder 2019. Nerámováno.

o autorovi: 1974-2023
Slovenský malíř. Studoval VŠU v Bratislavě a AVU v Praze. Žil v Bratislavě.

128721. Kopáč
Zbývá:3 dnů, 19 hodin
Konec dražby:28.11.2024 20:17:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:9 500 Kč