Erik Binder - Božské slunce

Nejdelší strana: 100 cm

Kombinovaná technika-spray, 100x100 cm. Signováno vzadu Erik Binder. Nerámováno.

o autorovi: 1974-2023
Slovenský malíř. Studoval VŠU v Bratislavě a AVU v Praze. Žil v Bratislavě.

104237. Božské slunce
Dražba ukončena:26.10.2023 22:53:35
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč