Ephraim Chaurika - Kůň

Opálový kámen, výška 56 cm, Značeno Chaurika.

Pozn.: Horní okraj poškozen.

o autorovi: 1940
Současný africký sochař, žijící v Zimbabve

111504. Kůň
Zbývá:4 dnů, 6 hodin
Konec dražby:29.02.2024 20:13:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 200 Kč