Kombinovaná technika, 35x40 cm. Signováno vpravo dole Endre Nemes. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Pravost díla se v tuzemsku nepodařilo ověřit.
Nejdelší strana: 53 cm
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci