Emma Srncová - Výlet

Litografie 33/99, 72x54 cm. Signováno tužkou vpravo dole Ema Srncová 2005. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 86 cm

o autorovi: 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 43 000 Kč.

114264. Výlet
Dražba ukončena:25.04.2024 20:41:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč