Emma Srncová - První námluvy

Litografie, 48x64 cm, signováno vpravo dole Emma Srncová 2000, rám, plexisklo.

o autorovi: 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 43 000 Kč.

8606. První námluvy
Dražba ukončena:29.03.2017 18:07:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč