Emma Srncová

62775. Hra o jablko

popis: Litografie, 70x54 cm. Číslováno 83/99. Signováno vpravo dole tužkou Emma Srncová 99. Rám, sklo.

o autorovi: Narodila se v Praze roku 1942.
Formální výtvarné vzdělání nemá. Původním povoláním byla herečkou v souboru Černého divadla.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 43 000 Kč.

zbývá: 11 dnů, 3 hodin

konec dražby: 11.08.2021 20:01:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 4 100 Kč