Emma Srncová

58042. Alice

popis: Litografie, 49x33 cm. Signováno vpravo dole Emma Srncová 92. Volný list.

o autorovi: Narodila se v Praze roku 1942.
Formální výtvarné vzdělání nemá. Původním povoláním byla herečkou v souboru Černého divadla.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 43 000 Kč.

zbývá: 1 dnů, 4 hodin

konec dražby: 14.04.2021 19:47:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 600 Kč