Emma Srncová - Alice

Litografie, 49x33 cm. Signováno vpravo dole Emma Srncová 92. Volný list.

o autorovi: 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 43 000 Kč.

58042. Alice
Dražba ukončena:14.04.2021 19:47:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč