Emilián Schrabal - Rychlík do Košic

Kombinovaná technika - kresba, 33x45 cm. Signováno vpravo dole E. Schrabal. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 – 1954
Malíř, karikaturista. Autodidakt, žil v Českých Budějovicích.

Emilián Schrabal
59402. Rychlík do Košic
Dražba ukončena:12.05.2021 20:48:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč