Emil Weirauch - Zátiší se džbánkem a ovocem

Olej na kartonu, 48x54 cm. Signováno vpravo dole Weirauch. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 71 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

85469. Zátiší se džbánkem a ovocem
Dražba ukončena:16.10.2022 20:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč