Emil Weirauch - Zátiší

Olej na kartonu, 26x46 cm. Signováno vpravo dole E. Weirauch. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

73224. Zátiší
Dražba ukončena:13.02.2022 20:29:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč