Emil Weirauch - Slunečnice ve váze

Olej na kartonu, 60x44 cm. Signováno vpravo dole Weirauch. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 74 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

116566. Slunečnice ve váze
Dražba ukončena:02.06.2024 20:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 02.06.2024 20:03:22 1087
1 000 Kč 02.06.2024 11:12:03 11023