Emil Weirauch

63204. Ranní toaleta tří dívek

popis: Olej na kartonu, 84x69 cm. Signováno vpravo dole E. Weirauch 53. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

dražba ukončena: 01.08.2021 20:29:48

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč