Lept, 27x20 cm Signováno vpravo dole tužkou Emil Wänke. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 41 cm
o autorovi: 1901 - ?
Malíř, grafik. Studoval u prof. Dítěte na UMPRUM a na AVU u profesorů Loukoty, Obrovského, Krattnera a Thieleho. Věnoval se krajinomalbě, pragensiím a portrétní tvorbě.