Emil Wänke - Vyšehrad

Lept, 28x21 cm. Signováno vpravo dole tužkou Emil Wänke. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - ?

59444. Vyšehrad
Dražba ukončena:12.05.2021 21:30:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč