Emil Wänke - Vyšehrad

Lept. 26x20 cm. Monogramováno vlevo dole WE. Signováno vpravo dole tužkou Emil Wanke. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1901 - ?

39483. Vyšehrad
Dražba ukončena:16.01.2020 20:37:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč