Emil Wänke - Soubor tří leptů

2x Pragensie, 1x Hradiště na Sázavě. Od 19x22 cm do 30x22 cm. Signovány tužkou Emil Wänke. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: U všech rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - ?

37378. Soubor tří leptů
Dražba ukončena:14.11.2019 19:15:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 000 Kč