Emil Wänke - Soubor 2 pragensií: Staroměstské náměstí a Katedrála sv. Víta

Barevné lepty, 28x21 a 30x24 cm. Signovány vpravo doel Emil Wänke. Pasparta.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1901 - ?

22162. Soubor 2 pragensií: Staroměstské náměstí a Katedrála sv. Víta
Dražba ukončena:20.09.2018 21:36:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:600 Kč