Emil Wänke

22162. Soubor 2 pragensií: Staroměstské náměstí a Katedrála sv. Víta

popis: Barevné lepty, 28x21 a 30x24 cm. Signovány vpravo doel Emil Wänke. Pasparta.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 20.09.2018 21:36:00

vyvolávací cena: 400 Kč

vydraženo za: 600 Kč