Emil Wänke - Soubor 2 pragensií

Originální barevné lepty, 26x20 cm a 27x20 cm. Oba signovány vpravo dole tužkou Emil Wänke. Volné listy.

Pozn.: Papíry poškozeny.

o autorovi: 1901 - ?

306035. Soubor 2 pragensií
Dražba ukončena:05.09.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 04.09.2020 22:39:56 219