Emil Wänke - Soubor 2 leptů

2 originální barevné lepty, 27x20 cm a 19x22 cm. Oba signovány vpravo dole tužkou Emil Wänke. 1x rám, pasparta sklo, 1x rám, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1901 - ?

306129. Soubor 2 leptů
Dražba ukončena:14.09.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč