Emil Wänke

306129. Soubor 2 leptů

popis: 2 originální barevné lepty, 27x20 cm a 19x22 cm. Oba signovány vpravo dole tužkou Emil Wänke. 1x rám, pasparta sklo, 1x rám, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1901 - ?

dražba ukončena: 14.09.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč