Emil Wänke - Praha - Václavské náměstí

Lept, 39/100, 16x26 cm, signováno vpravo dole, volný list.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1901 - ?

7604. Praha - Václavské náměstí
Dražba ukončena:15.02.2017 21:23:00
Vyvolávací cena:100 Kč
vydraženo za:600 Kč