Emil Wänke - Na Karlově mostě

Litografie, 34x26 cm, signováno vpravo dole Emil Wänke, rám, zaskleno.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1901 - ?

9054. Na Karlově mostě
Dražba ukončena:30.03.2017 21:46:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:500 Kč