Emil Wänke - Malá Strana

Kombinovaná technika na kartonu, 31x40 cm. Signováno vlevo dole Emil Wanke 61. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Zezadu věnování k narozeninám.

o autorovi: 1901 - ?

108121. Malá Strana
Dražba ukončena:27.12.2023 22:31:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč