Emil Wänke - Konvolut 4 grafických listů - Pohledy na Prahu

Lepty, od 19x26 cm do 20x28 cm. Signovány vpravo dole tužkou, tiskové razítko vlevo dole. Rámy, skla.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1901 - ?

87118. Konvolut 4 grafických listů - Pohledy na Prahu
Dražba ukončena:07.12.2022 23:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč