Emil Wänke - Konvolut 2 leptů - Karlův most a Lidice

Lepty, 25x27 cm a 27x20 cm. Oba signovány tužkou. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1901 - ?

117130. Konvolut 2 leptů - Karlův most a Lidice
Dražba ukončena:09.06.2024 21:07:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč