Emil Wänke - Dívka na pouti

Olej na překližce, 52x40 cm. Signováno vpravo dole E. Wänke 34. Nerámováno.

o autorovi: 1901 - ?

63896. Dívka na pouti
Dražba ukončena:15.08.2021 21:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč