Emil Wänke - Čertovka

Lept, 27x20 cm. Signováno tužkou vpravo dole Emil Wänke. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1901 - ?

99481. Čertovka
Dražba ukončena:23.07.2023 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč