Emil Wänke a další

62899. Konvolut 4 grafických listů

popis: Lepty, od 25x32 cm do 18x24 cm. Všechny signovány tužkou. 1x rám, pasparta, sklo, 3x rám, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 11.08.2021 22:05:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč

1 100 Kč 11.08.2021 12:45:05 9071
1 000 Kč 27.07.2021 19:55:21 1101