Emil Tylš - Zima na vsi

Olej na kartonu, 37x50 cm. Signováno vlevo dole E. Tylš. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1906 - 1973

92359. Zima na vsi
Dražba ukončena:26.03.2023 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč