Emil Tylš - Z Francie

Olej na kartonu, 53x67 cm. Signováno vlevo dole E. Tylš. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1906 - 1973

306220. Z Francie
Dražba ukončena:25.09.2020 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč