Emil Sedláček, Václav Souček a další - Soubor 5 kreseb

Akvarely, od 44x30 cm do 11x18 cm. 3x signováno.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

Emil Sedláček, Václav Souček a další
47055. Soubor 5 kreseb
Dražba ukončena:15.07.2020 22:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 29.06.2020 12:15:44 6490