Emil Orlik - Žena

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 38x50 cm. Signováno vpravo dole Orlik 05. Rámováno.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1870 – 1932
Narodil se v Praze. Stylem patří do tzv. Vídeňské secese, známý portrétista, vyučoval na berlínské Mistrovské škole grafiky a knižních řemesel. Používal různé techniky i litografii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 950 000 Kč

posouzeno znalcem
154146. Žena
Zbývá:26 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.02.2026 22:45:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč