Emil Orlik - Ve městě

Litografie, 31x22 cm, signováno vpravo dole Orlik, volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1870 – 1932
Narodil se v Praze. Stylem patří do tzv. Vídeňské secese, známý portrétista, vyučoval na berlínské Mistrovské škole grafiky a knižních řemesel. Používal různé techniky i litografii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 950 000 Kč

7647. Ve městě
Dražba ukončena:15.02.2017 22:11:53
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč